HAKKIMIZDA

Ekleyen : / 13.06.2014 / Bu Yazı KURUMSAL Kategorisinde...

Demireller Traktör ve Tarım Mak. San. Ltd. Şti.

 

 

 

Biz 44 yılı aşkın geçmişimiz ve deneyimimiz ile DEMİRELLER TRAKTÖR olarak; New Holland traktörleri İZMİR ili satış servis yedek parça bölge bayiliği, ikinci el traktör alım satım işi ve traktör sektörü dışında, AYDIN ilinde BP akaryakıt bayiliği ile ticari hayatta faaliyet göstermekteyiz. Tecrübeli ve uzman ekibimizle 1968 yılından buyana DEMİRELLER olarak güveni, kaliteyi, uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmakta ve sunmayada devam etmekteyiz.

Amacımız; müşterilerimizin isteği doğrultusunda kaliteli ürünü uygun fiyata sağlayıp, yine aynı şekilde satış sonrası hizmetleri vermek ve müşterilerimizin bir dahaki alış verişlerinde bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada siz değerli müşterilerimizi her hususta bekler, en iyi şekilde yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 

 

Şirketimiz, Muharrem Demirel ve Hüseyin Demirel ortaklığında kurulmuş olup hali hazırda şirket müdürler kurulu başkanlığını Muharrem Demirel Şirket Müdürlüğünü de Hüseyin Demirel yapmaktadır.

Demireller Traktör ve Tarım Mak. San. Ltd. Şti., 50 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Demireller Traktör ve Tarım Mak. San. Ltd. Şti. ; New Holland Traktör Bayiliği , 2. El Traktör ve Ekipman Satışı , İstasyon İşletmeciliği , BP Toptan Akaryakıt Bayiliği , Bp Taşıtmatik Distribütörlüğü alanlarında 50 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

 

 

 

 

EN BAŞA DÖN